Darbo laikas:

10:00 – 21:00

Susisiekite:

86 941 0816 (Vilnius)  

86 982 3458 (Kaunas)

Apie Mus

„Džiaugsmoteka“ – pramogų kambariai vaikams, kuriuose vadovaujamasi trejomis vertybėmis – dūkti, atrasti, švęsti. Čia laukiami vaikai iki 10 metų.

Pramogų kambariuose „Džiaugsmoteka“ mažųjų laukia:

 

• Padykusios šėlionės. Pramogų kambariuose vaikų laukia karstynės, laipynių siena, ZIP line čiuožykla, kamuoliukų baseinai, tinklų bokštas, batutas ir kliūčių ruožai.

 

• Nuostabūs atradimai. Nuolat organizuojame įvairius edukacinius ir pramoginius renginius ir užsiėmimus, kurių metu vaikai yra supažindami su skirtingomis sritimis, veiklomis ir objektais: nuo Žemės dienos iki profesijų, nuo maisto gaminimo iki laboratorinių eksperimentų.

 

• Įsimintinos gimtadienių ir kitos šventės. Esame įrengę erdves, kurios vaikai gali švęsti gimtadienius bei kitas šventes. Pasirūpinsime vaikų švenčių pramogomis, maistu, skanėstais, dekoracijomis, personažais ir kitomis džiaugsmą kuriančiomis smulkmenomis, atsižvelgdami į jūsų ir jūsų vaikų norus.

 

 

 

Mus rasite Kauno Akropolyje:

0

Teminiai gimtadienių
kambariai

0

Vaikų
vienu metu

0 +

Veiklų
vaikams

Patiems mažiausiems yra įrengta speciali erdvė, kur tėvai gali prisėsti ir ramiai leisti laiką stebėdami vaikus ar skaitydami knygą, rastą „Džiaugsmoteka“ bibliotekoje.

 

Kviečiame apsilankyti!

Apsilankykite Džiaugsmoteka Pasaulyje