Darbo laikas:

10:00 – 21:00

Susisiekite:

86 941 0816 (Vilnius)  

86 982 3458 (Kaunas)

Apie mus

Džiaugsmoteka – pramogų kambariai vaikams, kuriuose vadovaujamasi trimis vertybėmis – dūkti, atrasti, švęsti. Čia laukiame ir kūdikių, ir labiau ūgtelėjusių vaikų – pramogų pas mus ras džiaugsmautojai iki 10-ies metų.

Pramogų kambariuose Džiaugsmoteka mažųjų laukia:

• Padykusios šėlionės. Pramogų kambariuose vaikų laukia karstynės, laipynių siena, ZIP line čiuožykla, kamuoliukų baseinai, tinklų bokštas ir kliūčių ruožai.

• Nuostabūs atradimai. Nuolat organizuojame įvairius edukacinius ir pramoginius renginius ir užsiėmimus, kurių metu vaikai yra supažindami su skirtingomis sritimis, veiklomis ir objektais: nuo Žemės dienos iki profesijų, nuo maisto gaminimo iki laboratorinių eksperimentų.

• Įsimintinos gimtadienių ir kitos šventės. Esame įrengę erdves, kuriose vaikai gali švęsti gimtadienius bei kitas šventes. Pasirūpinsime vaikų švenčių pramogomis, maistu, skanėstais, dekoracijomis, personažais ir kitomis džiaugsmą kuriančiomis smulkmenomis, atsižvelgdami į jūsų ir jūsų vaikų norus.

Mus rasite Kauno Akropolyje:

0

Teminiai gimtadienių
kambariai

0

Vaikų
vienu metu

0 +

Veiklų
vaikams

Patiems mažiausiems yra įrengta speciali erdvė, kur tėvai gali prisėsti ir ramiai leisti laiką stebėdami vaikus ar skaitydami knygą, rastą Džiaugsmotekos bibliotekoje.

Kviečiame apsilankyti!

Apsilankykite Džiaugsmotekos pasaulyje