Darbo laikas:

10:00 – 21:00

Susisiekite:

86 941 0816 (Vilnius)  

86 982 3458 (Kaunas)

Treneriukų štabas: pramogų klubams vaikams, kurių tėvai krepšinio rungtynes stebės arenoje

Vaikų pramogų erdvė „Džiaugsmoteka“ pristato ypatingą pasiūlymą tiems, kurie planuoja stebėti krepšinio rungtynes arenoje Kaune. „Treneriukų štabas“ – tai vaikų pramogų klubas, kurio susitikimai vyks rungtynių metu. Kol tėvai mėgausis krepšiniu, vaikų nuo penkerių iki dvylikos metų lauks žaidimai, pramogos ir smagus laikas „Džiaugsmotekoje“.

Tėvų patogumui ir vaikų džiaugsmui

„Esame krepšinio tauta, o daugelis mūsų nepraleidžia progos palaikyti savo komandos gyvai, ypač, kai ji žaidžia namuose. Vis dėl to, tokiais atvejais kyla klausimas, ką daryti su vaikais? Rungtynės įdomios toli gražu ne visiems, artimųjų apkrauti nesinori, o auklės paslaugos nemažai kainuoja. Visa tai suprasdami ir nusprendėme įkurti „Treneriukų štabą“ – klubą, kuriame tėvai už tikrai prieinamą kainą galės ramiai palikti vaikus žinodami, kad jiems bus smagu ir saugu“, – sako „Džiaugsmotekos“ įkūrėjas Mykolas Lepeška.

„Treneriukų štabas“ patrauklus ne tik tuo, kad pasiūlys veiklos mažiesiems, bet ir dėl savo lokacijos – „Džiaugsmoteka“ įsikūrusi PPC „Akropolis“ Kaune, Karaliaus Mindaugo pr. 49, visai šalia didžiausios šalies arenos.

Vieno apsilankymo kaina – 12 Eur, tačiau ištikimiausiems krepšinio ir žaidimų fanams rekomenduojama įsigyti sezono abonementą. Jo kaina – 135 Eur, tačiau suskubusiems įsigyti jį iki gruodžio 8 d. bus pritaikyta nuolaida ir abonementas kainuos vos 90 Eur.

Mylimiausiai komandai išėjus į kitus turnyro etapus, „Treneriukų štabo“ abonementas galios ir papildomoms varžyboms. Taigi, kuo geriau seksis mūsų komandai, tuo didesnę vertę gaus abonementų savininkai!

Abonementai ir vienkartiniai bilietai parduodami „Džiaugsmotekos“ kasoje, iš anksto registruotis į žaidimų klubą nereikia.

„Treneriukų štabo“ abonementus galite įsigyti čia.

Įsigydami „Treneriukų štabo“ abonementus ar vienkartinius apsilankymo bilietus, jūs sutinkate su paslaugų teikimo taisyklėmis

Apsilankykite Džiaugsmotekos pasaulyje